Pull Request در گیت هاب (github)

اکنون تغییراتی روی شاخه ای از master branch وجود دارد و شما می توانید یک pull request باز کنید. pull request ها قلب همکاری در github هستند.

هنگامی که شما یک pull request باز می کنید، در حقیقت شما تغییرات خود را پیشنهاد می کنید و درخواست می کنید تا کسی آن تغییرات را بررسی کند و در اصطلاح آن تغییرات را pull کند و آنها را با branch خود ادغام (merge) کند. (pull به معنای دریافت تغییرات است.) Pull request ها، تفاوت و یا تفاوت های محتوا بر روی هر دو branch را نمایش می دهد.

تغییرات، حذف و یا اضافه شدن، به رنگ های سبز و قرمز نمایش داده می شود.

همانطور که شما یک commit را ایجاد کردید، می توانید یک pull request باز کنید و یک گفتگو را آغاز کنید. حتی شما می توانید روی repository خودتان یک pull request باز کنید و خودتان آن را merge کنید. این یک راه عالی برای یادگیری github قبل از ورود به یک پروژه بزرگ است.

باز کردن یک pull request برای تغییرات فایل README:

مراحل تصاویر
بر روی تب pull request کلیک کنید، سپس در صفحه pull request بر روی گزینه سبز رنگ New pull request کلیک کنید. باز کردن pull request
در باکس Example Comparisons، برای مقایسه با master branch روی readme-edits کلیک کنید. انتخاب branch
در صفحه مقایسه، به تغییرات و تفاوت ها دقت کنید و مطمئن شوید که آنها چیزی هستند که می خواهید ارسال کنید. مقایسه تفاوت ها
هنگامی که مطمئن شدید که این تغییراتی است که میخواهید ارسال کنید، بر روی دکمه سبز رنگ و بزرگ Create Pull Request کلیک کنید. ارسال pull request
برای pull request خود یک عنوان و یک توضیح مختصر در مورد تغییراتتان، بنویسید. عنوان و توضیح pull request

هنگامی که پیام خود را نوشتید بر روی Create pull request کلیک کنید.