chatBox-icon
0
همین حالا سوال کنید

نرم افزار محاسبه قیمت تمام شده محصول

بهای تمام شده تولید با فنک

نرم افزار بهای تمام شده و خروجی‌های حاصل از آن تاثیر بسزایی در برنامه ریزی ها، سیاست گزاری‌ها و توان رقابتی سازمان دارد. سیستم محاسبه قیمت تمام شده محصول فنک یک ERP Software است که یکپارچگی آن موجب پیش‌بینی دقیق هزینه های تولید و در نهایت محاسبه بهای تمام شده واقعی محصول می‌شود. این نرم افزار قادر است به صورت دقیق و سریع هزینه‌های مختلف نظیر هزینه‌های مواد، نیروی کار، تجهیزات، هزینه‌های اداری و سایر هزینه‌های مرتبط با یک فرآیند یا پروژه را محاسبه نماید و نتیجه را به صورت جامع و قابل فهم به کاربران ارائه دهد.

نرم افزار حسابداری بهای تمام شده فنک علاوه بر محاسبه قیمت تمام شده محصولات، بهای تمام شده کالاهای نیمه ساخته را نیز با جزئیات مواد، دستمزد و سربار در پایان هر ماه محاسبه و گزارش می دهد. گزارشات بهای تمام شده نباید با گزارشات حسابداری، فروش و انبار هیچگونه مغایرتی داشته باشد.

چرا نرم افزار بهای تمام شده فنک؟

  • امکان تعریف مراکز هزینه
  • امکان ثبت و کنترل ضایعات و توقفات
  • گزارش مواد مصرفی به تفکیک
  • گزارش بهای محصول
  • امکان پیش بینی قیمت تمام شده
  • گزارش مغایرت به تفکیک و...
قیمت
نرم افزار بهای تمام شده و تولید
Cross Platform

Cross Platform

Single Page

Single Page

پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن

در لحظه (Real Time)

در لحظه (Real Time)

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت فرآیندهای تجاری

مدیریت فرآیندهای تجاری

هوش تجاری (BI)

هوش تجاری (BI)

زبان نشانه گذاری فرآیند

زبان نشانه گذاری فرآیند

تعداد کاربر نامحدود

تعداد کاربر نامحدود

تعریف همزمان شرکتها

تعریف همزمان شرکتها

مناسب برای هولدینگ ها

مناسب برای هولدینگ ها

محوریت کارتابل

محوریت کارتابل

درخواست دمو نرم افزار

محاسبه قیمت تمام شده، هزینه‌ای است که برای تولید یک محصول مورد نیاز است. این هزینه شامل هزینه های مستقیم و غیر مستقیم می‌شود که برای شرکت‌ها و تولیدکنندگان از اهمیت بسیاری برخوردار است. حسابداری بهای تمام شده به عنوان یک شاخص مهم در تعیین قیمت نهایی محصول و تصمیم گیری در مورد ادامه فعالیت‌های تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای محاسبه بهای تمام شده یک محصول، فرمول بهای تمام شده ای وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان هزینه نهایی تولید محصول را محاسبه کرد. 

هزینه‌های مستقیم، مانند هزینه‌های مواد اولیه، نیروی انسانی و تجهیزات و هزینه‌های غیر مستقیم نیز مانند هزینه‌های اجاره ساختمان، محاسبه کارانه و... می باشد. 

عدم آگاهی از بهای تمام شده و عدم توانایی در پیش بینی صحیح و دقیق تولید، یکی از دلایل رایج از دست رفتن سرمایه در کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی است؛ چرا که این نرم افزار از مهم‌ترین عوامل موفقیت هر کسب‌و‌کاری است. 

نرم افزار بهای تمام شده و تولید

تجربه مشتریان ما...

شرکت بازرگانی بالکانی

مدیر عامل شرکت بازرگانی بالکانی

جناب اقای بالکانی

حوزه فعالیت شرکت ما در زمینه بازرگانی بوده که مهمترین دغدغه و نیاز ما این بود تا بتوانیم به ساده ترین روش شعبات مون رو بصورت تفکیک شده برای کنترل داشته باشیم. خوشبختانه نرم افزار سایان پاسخگوی این نیاز ما بوده علاوه بر آن شبکه ای بودن نرم افزار هم از دیدگاه من عالیست.

شرکت گازهای طبی آذرگاز

مدیر عامل شرکت گازهای طبی آذرگاز

جناب آقای قهرمانی

سادگی کار با نرم افزار سایان در عین دقت، صحت و همچنین فضای راحتر در تنظیمات جهت نیازهای ما و آموزش کافی و توانایی گزارش گیری های متنوع و مخصوصا فضای انعطاف پذیر انبارداری آن باعث شده تا این ارتباط 8 ساله ما روز به روز کاملتر شود.