chatBox-icon
0
همین حالا سوال کنید

نرم افزار بهای تمام شده

بهای تمام شده تولید با نرم افزار فنک

نرم افزار بهای تمام شده و خروجی‌های حاصل از آن تاثیر بسزایی در برنامه ریزی ها، سیاست گزاری‌ها و توان رقابتی سازمان دارد. سیستم محاسبه قیمت تمام شده محصول فنک یک ERP Software است که یکپارچگی آن موجب پیش‌بینی دقیق هزینه های تولید و در نهایت محاسبه قیمت تمام شده واقعی محصول می‌شود. بهای تمام شده تولید قادر است به صورت دقیق و سریع هزینه‌های مختلف نظیر هزینه‌های مواد، نیروی کار، تجهیزات، هزینه‌های اداری و سایر هزینه‌های مرتبط با یک فرآیند یا پروژه را محاسبه کند و نتیجه را به صورت جامع و قابل فهم به کاربران ارائه دهد.

حسابداری بهای تمام شده فنک علاوه بر محاسبه قیمت تمام شده محصولات، بهای تمام شده کالاهای نیمه ساخته را نیز با جزئیات مواد، دستمزد و سربار در پایان هر ماه محاسبه و گزارش می دهد. نباید گزارشات بهای تمام شده با گزارشات حسابداری، فروش و انبار هیچگونه مغایرتی داشته باشد.

چرا نرم افزار بهای تمام شده فنک؟

  • امکان تعریف مراکز هزینه
  • امکان ثبت و کنترل ضایعات و توقفات
  • گزارش مواد مصرفی به تفکیک
  • گزارش بهای محصول
  • امکان پیش بینی قیمت تمام شده
  • گزارش مغایرت به تفکیک و...
قیمت
نرم افزار بهای تمام شده تولید
Cross Platform

Cross Platform

Single Page

Single Page

پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن

در لحظه (Real Time)

در لحظه (Real Time)

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت فرآیندهای تجاری

مدیریت فرآیندهای تجاری

هوش تجاری (BI)

هوش تجاری (BI)

زبان نشانه گذاری فرآیند

زبان نشانه گذاری فرآیند

تعداد کاربر نامحدود

تعداد کاربر نامحدود

تعریف همزمان شرکتها

تعریف همزمان شرکتها

مناسب برای هولدینگ ها

مناسب برای هولدینگ ها

محوریت کارتابل

محوریت کارتابل

درخواست دمو نرم افزار

محاسبه قیمت تمام شده، هزینه‌ای است که برای تولید یک محصول مورد نیاز است. این هزینه شامل هزینه های مستقیم و غیر مستقیم می‌شود که برای شرکت‌ها و تولیدکنندگان از اهمیت بسیاری برخوردار است. حسابداری بهای تمام شده به عنوان یک شاخص مهم در تعیین قیمت نهایی محصول و تصمیم گیری در مورد ادامه فعالیت‌های تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای محاسبه بهای تمام شده یک محصول، فرمول بهای تمام شده ای وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان هزینه نهایی تولید محصول را محاسبه کرد. 

هزینه‌های مستقیم، مانند هزینه‌های مواد اولیه، نیروی انسانی و تجهیزات و هزینه‌های غیر مستقیم نیز مانند هزینه‌های اجاره ساختمان، محاسبه کارانه و... می باشد. 

عدم آگاهی از بهای تمام شده محصول و عدم توانایی در پیش بینی صحیح و دقیق تولید، یکی از دلایل رایج از دست رفتن سرمایه در کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی است؛ چرا که نرم افزار بهای تمام شده از مهم‌ترین عوامل موفقیت هر کسب‌و‌کاری است. 

نرم افزار حسابداری بهای تمام شده فنک قابلیت محاسبه بهای تمام شده کالاهای نیمه‌ساخته را نیز داراست. این نرم افزار با تفکیک مواد، دستمزد و سربار، بهای تمام شده کالاهای نیمه‌ساخته را محاسبه و گزارش می‌دهد. گزارشات بهای تمام شده نرم‌افزار فنک با گزارشات حسابداری، فروش و انبار بدون کوچکترین اختلافی همخوانی دارد.

نرم افزار بهای تمام شده تولید

تجربه مشتریان ما...

شرکت گازهای طبی آذرگاز

مدیر عامل شرکت گازهای طبی آذرگاز

جناب آقای قهرمانی

سادگی کار با نرم افزار سایان در عین دقت، صحت و همچنین فضای راحتر در تنظیمات جهت نیازهای ما و آموزش کافی و توانایی گزارش گیری های متنوع و مخصوصا فضای انعطاف پذیر انبارداری آن باعث شده تا این ارتباط 8 ساله ما روز به روز کاملتر شود.

کاشی و سرامیک امین

حسابدار کاشی و سرامیک امین

سرکار خانم هاشم زاده

با توجه به زمینه فعالیت فروشگاه، پیگیری گردش کالا در نرم افزار سایان بسیار پر کاربرد است. گزارشات نرم افزار بسیار کامل بوده و با وجود سیستم گزارش ساز امکان طراحی گزارشات هم مهیاست. نحوه ارائه خدمات پشتیبانی هم خوب می باشد.