chatBox-icon
0
همین حالا سوال کنید

درخواست دمو نرم افزار

نرم افزار ERP فنک

نرم افزار ERP يك راه حل سيستمي مبتني بر فناوری اطلاعات است كه منابع سازمان را توسط يك سيستم يكپارچه، به سرعت و با دقت و كيفيت بالا در كنترل مديران سطوح مختلف سازمان قرار مي دهد تا به طور مناسب فرآيند برنامه ريزی، تصميم گيري و عمليات سازمان را مديريت نمايند. پاسخگویی به نیازمندی‌های روز افزون مشتریان سازمان از طریق تسهیل مدیریت موثر‌ واحدهای‌ مختلف، بهبود ارائه خدمات به مشتریان، افزایش‌ چابکی‌ و بهره‌وری‌، افزایش کیفیت محصولات و هماهنگ نمودن تقاضا، مدیریت فرآیندهای تولید و... از جمله ویژگی های این نرم افزار می باشد که متعاقبا‌ منجر‌ به بهبود قابلیت رقابت سازمان می‌گردد.

نرم افزار جامع ERP همه نیازهای‌ سازمان‌ را‌ با نگرشی فرآیندی (همسو با اهداف سازمان و یکپارچه‌سازی تمام عملیات) برآورده کرده و منجر‌ به‌ تغییر فعالیت‌های سازمان از حالت وظیفه‌گرایی به فرآیند محوری می‌گردد.

چرا نرم افزار ERP فِنِک؟

نرم افزار ERP فنک به بیان ساده ابزار هوشمند مدل سازی، اجرا، مدیریت و توسعه هر کسب و کاری است. فنک امکان استفاده از زبان استاندارد مدل سازی فرآیند در کسب و کار (BPMN) را مهیا ساخته است. همچنین با استفاده از ابزارهای هوش تجاری (BI) بستر تحلیل و تصمیم گیری های هوشمندانه (DSS) در تمامی سطوح سازمانی را ممکن می سازد.

فنک جهت اجرای صحیح و کامل فرآیندهای کسب و کار، همه ابزارهای اتوماسیون منابع سازمانی (ERP) و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) را ایجاد کرده و با بهره گیری از تکنولوژی های جدید از قبیل Real Time Applications، Angular، Web API و باعث ایجاد جریان روان اطلاعات و سادگی کاربری خواهد شد و در پی آن ارتقای بهره وری، کم کردن هزینه ها و رشد کسب و کار را در برخواهد گرفت.

نرم افزار ERP فنک ویژه کسب و کارهای بزرگ
Cross Platform

Cross Platform

Single Page

Single Page

پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن

در لحظه (Real Time)

در لحظه (Real Time)

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت فرآیندهای تجاری

مدیریت فرآیندهای تجاری

هوش تجاری (BI)

هوش تجاری (BI)

زبان نشانه گذاری فرآیند

زبان نشانه گذاری فرآیند

تعداد کاربر نامحدود

تعداد کاربر نامحدود

تعریف همزمان شرکتها

تعریف همزمان شرکتها

مناسب برای هولدینگ ها

مناسب برای هولدینگ ها

محوریت کارتابل

محوریت کارتابل

تجربه مشتریان ما...

سر کار خانم احمد خانی
حسابدار املاک صنعتی سپه
سر کار خانم احمد خانی

با توجه به اینکه در زمینه پروژه پیمانکاری صنعتی فعالیت داریم، در اتوماسیون خرید و فروش به راحتی میتونیم پروژه هامون رو کنترل کنیم که در روند کار ما تاثیر بسزایی دارد علاوه بر اون از اینکه سند حسابداری هم بصورت اتوماتیک زده میشه واقعا خیلی عالی هست.

جناب آقای عزیزیان
حسابدار امیران پلاست پیشرو
جناب آقای عزیزیان

استفاده از نرم افزار سایان برای کسب و کار ما شروع یک مسیر پیشرفت بوده است. نکته مهم در این نرم افزار انعطاف پذیری و پویایی زیاد می باشد که به ما این امکان را داد تا فرآیندهای خودمان را مهندسی کرده و در نرم افزار پیاده سازی نماییم.