0
همین حالا سوال کنید

خدمات هوشکار پرداز

ارائه خدمات کافی، با کیفیت، مناسب و بموقع اولویت اصلی ما جهت ایجاد لبخند رضایت لبخند هوشکار در شما است

استقرار

استقرار

مهم ترین مرحله از مکانیزه کردن کسب و کارتان به کمک نرم افزارهای یکپارچه، استقرار صحیح و چابک و متناسب با نیاز خاص کسب و کار شما میباشد. استقرار موفق و کامل نرم افزار یک شروع عالی برای قرارگیری و حرکت در مسیر رشد و شکوفایی برای کسب و کار شما است.

آموزش

آموزش صحیح مدیران و کارکنان در طی مرحله استقرار و همچنین آموزش آنلاین و همگام با کاربری نرم افزار منجر به تسریع روند کسب و کار شما و افزایش بهره وری کارکنان خواهد شد.

مشاوره

مشاوره

تیم مشاوره ما با بررسی فعالیت کسب و کار شما و با دیدگاه یک پروژه خاص نسبت به ارائه راه حل های نرم افزاری مناسب و ویژه کسب و کار شما اقدام مینمایند. مشاوره صحیح در تک تک مراحل تهیه نرم افزار تا استقرار و بکارگیری آن سود و بهره شما را از خرید نرم افزار افزایش میدهد.

پرتال کاربری

سامانه پرتال کاربری با ارائه خدمات سریع و آسان و کم هزینه این فرصت را فراهم می آورد تا در زمان صرفه جویی نموده و در بستر اینترنت نسبت به رفع موارد و ابهامات خود اقدام نمایید.

پشتیبانی

پشتیبانی

همیشه و در هر شرایطی تمرکز و تلاش ما در راستای ارائه خدمات پشتیبانی متمایز و هدفمند است. با استفاده از تمام توان فنی و تخصصی تنها یک هدف را دنبال کرده ایم و آن رضایتمندی مشتریان بوده است. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به مشکلات و ابهامات مشتریان میباشد.

خدمات ویژه

در صورتی که فکر میکنید کسب و کار شما نیاز به خدمات ویژه و خاصی دارد می توانید با طرح نیاز خود با کارشناسان ما خدمات ویژه و سفارشی خودتان را دریافت نمایید.

انواع خدمات

شما می توانید خدمات جدول زیر را مناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

شرح
رایگان
پایه
پیشرفته
نامحدود
پرتال کاربری آنلاین
راهنمای آنلاین محصولات
بخش سوالات متداول
ارسال تیکت
پرسش و پاسخ 7/24
دانلود نسخه های جدید
تماس تلفنی
تماس تلفنی روزهای تعطیل
ریموت اینترنتی
آموزش آنلاین و تلفنی
طراحی گزارش
طراحی گزارشات خاص
خدمات حضوری در محل مشتری
مشاوره و راهبری
بازرسی دوره ای و مستمر

تماس با ما

اطلاعات تماس

برای ما پیام بگذارید