chatBox-icon
0
همین حالا سوال کنید

فرم ساز - Form Builder

طراحی سریع با Form Builder

نرم افزار فرم ساز یکی از راه‌حل‌هایی است که توسط سازمان‌ها برای حل مشکل جمع شدن انباری از کاغذهای مختلف به کار گرفته می‌شوند. این کاغذها شامل مدارکی مانند تحلیل فرآیند، درخواست کالا از انبار، مرخصی‌ها، ماموریت‌ها و... هستند.

فرم ساز فنک علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های کاغذ، تونر و سایر ابزارهای چاپ، امکان شناخت و طراحی فرم متناسب با نیاز سازمان را در زمان کمتری نسبت به روش‌های قدیمی فراهم می‌کند. به علاوه، با استفاده از Form Builder فنک اطلاعات مورد نیاز در هر لحظه در دسترس قرار می‌گیرد و می‌توان به راحتی به آن‌ها دسترسی پیدا کرد. در نتیجه، با کمک فرم ساز فنک، بهبود کیفیت و کارایی سازمان و افزایش بهره‌وری کارکنان ممکن می‌شود.

چرا فرم ساز فنک؟

  • امکان سفارشی‌سازی ساختار گرافیکی فرم‌ها
  • قابلیت طراحی انواع فرم‌های سازمان
  • محیط طراحی فرآیند و فرم‌ها به صورت Drag and Drop
  • قابلیت Import و Export کردن فرم‌ها
  • تحت وب، ویندوز، موبایل
  • واکنش‌گرا بودن نرم افزار و...
قیمت
نرم افزار فرم ساز
Cross Platform

Cross Platform

Single Page

Single Page

پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن

در لحظه (Real Time)

در لحظه (Real Time)

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت فرآیندهای تجاری

مدیریت فرآیندهای تجاری

هوش تجاری (BI)

هوش تجاری (BI)

زبان نشانه گذاری فرآیند

زبان نشانه گذاری فرآیند

تعداد کاربر نامحدود

تعداد کاربر نامحدود

تعریف همزمان شرکتها

تعریف همزمان شرکتها

مناسب برای هولدینگ ها

مناسب برای هولدینگ ها

محوریت کارتابل

محوریت کارتابل

درخواست دمو نرم افزار

طراحی و ایجاد فرم های سازمانی، جهت ثبت فعالیت‌ها با توجه به تنظیمات ساده، ارتباط فرم با فرایند و یا چارت سازمانی، تعریف جداول و امکان اسکریپت نویسی در فرم ها، به‌سادگی توسط کاربران در ابزار فرم ساز فنک قابل پیاده‌سازی است. همچنین امکان ویرایش و جستجو در این فرم ها و اطلاعات ثبت‌شده مهیا شده است. طراحی برگه‌های سازمانی به‌صورت دلخواه با استفاده از نرم افزار فرم ساز فنک امکان پذیر است. این نرم افزار با محیطی ساده به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از Drag and Drop فرم های سازمانی خود را طراحی کنند. در طراحی فرم ها، برای هر فعالیت می‌توان شکلی دلخواه از فرم را به کاربر نمایش داد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند به‌سادگی فیلدها را نسبت به سطح دسترسی خود (فقط خواندنی و یا نمایش) کنترل کنند.

محیط فرم ساز به‌گونه‌ای طراحی شده است که قابلیت‌های وسیعی برای کاربران طراحی‌ کننده فراهم می‌کند. می‌توان بخش‌های مشترکی بین فرم ها ایجاد کرده و در چندین فرم مختلف استفاده کرد. همچنین، قابلیت نمایش و اعمال تغییرات براساس شروط خاصی که کاربر مشخص می‌کند در این نرم افزار وجود دارد.

نرم افزار فرم ساز

تجربه مشتریان ما...

شرکت بازرگانی بالکانی

مدیر عامل شرکت بازرگانی بالکانی

جناب اقای بالکانی

حوزه فعالیت شرکت ما در زمینه بازرگانی بوده که مهمترین دغدغه و نیاز ما این بود تا بتوانیم به ساده ترین روش شعبات مون رو بصورت تفکیک شده برای کنترل داشته باشیم. خوشبختانه نرم افزار سایان پاسخگوی این نیاز ما بوده علاوه بر آن شبکه ای بودن نرم افزار هم از دیدگاه من عالیست.

صنایع شیمیایی مهراب اکسیر

مدیر مالی صنایع شیمیایی مهراب اکسیر

جناب آقای بخشی

امکانات ویژه شامل: راحتی کار با سیستم، نسخه خروجی دفاتر قانونی ۲۶ خطی، گزارشات سود و زیان در سطح معین و کل، محاسبه بهای تمام شده کالای فروش رفته برای واحدهای تولیدی است؛ همچنین از دیگر ویژگی مهم نرم افزار سایان تولید تک مرحله ای و دو مرحله است.