chatBox-icon
0
همین حالا سوال کنید

وبلاگ

سورس کنترل چیست و چه کاربردهایی دارد

داشتن ورژن‌های مختلف فایل‌های هر پروژه نرم افزاری و یا هر پروژه دیگری از قبیل فایل های یک کتاب که در حال نگارش است و هر فایل یا مجموعه فایل دیگری، حتی در پروژه‌های فردی نیز امری مطلوب به نظر می‌رسد که فواید و کاربردهای خاص خود را دارد که البته این موضوع در پروژه‌های گروهی نه فقط مطلوب بلکه لازم و ضروری است.

categoryگیت هاب - Github

گیت هاب (github) یک شبکه‌ی اجتماعی در فضای ابری برای برنامه‌نویسان، یک پلتفورم همکاری برای توسعه‌دهندگان و بزرگ‌ترین فضای ذخیره‌سازی برای پروژه های تیمی است. شما میتوانید پروژه خود را روی آن قرار دهید و تغییرات خود را روی آن اعمال کنید و همکارانتان را به این پروژه اضافه کنید تا در هر جایی به آن دسترسی پیدا کنند.

آموزش جامع استفاده از گیت هاب - Github

گیت هاب (github) یک وب سایت برای نگهداری پروژه و همکاری است. شما میتوانید پروژه خود را روی این وب سایت قرار دهید و تغییرات خود را روی آن اعمال کنید و همچنین همکارانتان را به این پروژه اضافه کنید تا در هر جایی که هستند به آن دسترسی پیدا کنند.

بیشتر

مقالات مرتبط

article

سورس کنترل

نرم‌افزارهای مدیریت کد (source control) به طور کلی به دو دسته توزیع شده (distributed) و متمرکز (centeralized) تقسیم می‌شوند که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند.

بیشتر