دانش نامه

دانشنامه محلی برای گردآوری و به اشتراک گذاری دانش و تجربه است.

مباحث حسابدرای و آموزش

روابط مالی و اقتصادی بین دولت ها، افراد و شرکت های مختلف تاثیر و اهمیت ویژه ای بر کیفیت و شفاف بودن اقتصاد جوامع دارد از این رو ما در سرفصل حسابداری تلاش میکنیم به کمک شما و دوستان دیگرمان بخشی از رسالت اجتماعی خودمان را در راستای آموزش و پیشرفت حسابداری انجام دهیم.

مباحث و روش های روزآمد فروش و بازرایابی

روش و راه صحیح فروش محصولات و خدمات من چیست؟ و اینکه چه محصولی را چطور باید بفروش برسانم؟ از جمله سوالاتی است که تقریبا همه افرادی که به نحوی صاحب کسب و کاری هستند همیشه این سوالات را در ذهن دارند. در این بخش تلاش می کنیم تا پاسخی نوین و بروز که درخور این سوالات باشد را ارائه دهیم.

مقالات و مطالب کاربردی کسب و کار

ما معتقدیم پیشرفت و سعادت جوامع در پی پیشرفت در کسب و کار آن ها اتفاق می افتد. توانمندی اقتصادی در جوامع و غلبه بر فقر و تنگدستی نقطه آغار و شروع پیشرفت فرهنگی و اخلاقی آن جامعه است لذا در این بخش مقالات و مطالب پیرامون کسب و کار را دسته بندی و ارائه کرده و در این راه از کمک افراد متخصص کسب و کار کمک خواهیم گرفت.

فناوری اطلاعات، کامپیوتر و شبکه

پیشرفت روزافزون کامپیوتر و در راستای آن جذابیت استفاده از تکنولوژی های کامپیوتری در حوزه های مختلف از کسب و کار گرفته تا بازی های کامپیوتری و اینترنت چیزها و غیره ما را برآن داشته تا افراد علاقه مند به این حوزه را گردهم آورده و تلاش کنیم تا تاثیر مثبتی در آشنایی افراد با دنیای کامپیوتر و فضای مجازی داشته باشیم.